Z radością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu świetlicowego pt. „Marzanna”!
Celem konkursu było kultywowanie tradycji pożegnania zimy oraz rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych uczniów klas 1–3.
Uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością, starannością i zaangażowaniem Powstałe prace zachwycały różnorodnością form, kolorów i materiałów – każda Marzanna była wyjątkowa!
Komisja konkursowa miała naprawdę trudne zadanie, by wyłonić zwycięzców
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział!
Zachęcamy do rozwijania swoich pasji i udziału w kolejnych inicjatywach świetlicy
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.