Uczniowie klas trzecich przygotowali dla klas młodszych oraz przedszkolaków przedstawienie pt: „Rzepka” . Młodzi aktorzy wspaniale odegrali swoje role. Występ wywołał uśmiechy na twarzach widowni a przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami
Cieszymy się, że mamy w swoich klasach takie utalentowane dzieci
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.