Konkurs międzyszkolny „Akceptuję. Nie oceniam. Zrozumieć Autyzm”.
W dniu dzisiejszym, 16 kwietnia, w naszej szkole odbyło się oficjalne rozdanie nagród w konkursie międzyszkolnym „Akceptuję. Nie oceniam. Zrozumieć Autyzm”.
W wydarzeniu wzięło udział aż osiem placówek. Prace uczestników były niezwykle piękne i pomysłowe, dlatego wybór laureatów był dla jury dużym wyzwaniem.
Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, dlatego planujemy, aby na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń naszej szkoły w kolejnych latach
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za tak liczny udział!
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.