Międzyszkolny konkurs językowo-plastycznym „Osterkarte – najpiękniejsza kartka wielkanocna w języku niemieckim”
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie językowo-plastycznym „Osterkarte – najpiękniejsza kartka wielkanocna w języku niemieckim”, w którym zostali nagrodzeni za swoje prace.
Dyplomy zostały im wręczone przez Dyrektora Radomskiego Liceum Plastycznego.
Gratulujemy!
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.