Akademia z okazji uchalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole miała wyjątkowo uroczysty i podniosły charakter. Uczniowie wraz z nauczucielami z dużym zaangażowaniem przygotowali występ, w którym nie zabrakło patriotycznych wierszy, pieśni oraz krótkich scenek nawiązujących do historii Polski.
Był to czas refleksji nad ważnymi wydarzeniami z przeszłości oraz okazja do wspólnego przeżywania dumy narodowej.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.