Ogólnopolski program edukacyjno-ekologiczny „Program z Pandą”
Uczniowie klas 4b i 5b na wycieczce do Nadleśnictwa w Radomiu!
W ramach ogólnopolskiego programu edukacyjno-ekologicznego „Program z Pandą” , organizowanego przez WWF, uczniowie wzięli udział w wyjątkowej wyprawie do lasu .
Podczas wizyty dzieci uczestniczyły w oprowadzaniu z przewodnikiem – leśnikiem, który w ciekawy sposób opowiadał o pracy w lesie, ochronie przyrody oraz życiu zwierząt . Dzięki temu uczniowie poszerzyli swoją wiedzę o środowisku naturalnym i jego znaczeniu .
W trakcie wycieczki nie zabrakło również gier terenowych i zabaw integracyjnych, które sprzyjały współpracy i aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu .
Na zakończenie odbyło się wspólne ognisko, podczas którego uczniowie mogli odpocząć i miło spędzić czas w gronie koleżanek i kolegów .
Wycieczka była nie tylko ciekawą formą nauki, ale także doskonałą okazją do integracji i kontaktu z naturą.
Paulina Kot, Ewa Kapusta, Katarzyna Kutera
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.