Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3. ZSP3 Radom.

Aktualności

Ogólnopolski program edukacyjno-ekologiczny „Program z Pandą”

Uczniowie klas 4b i 5b na wycieczce do Nadleśnictwa w Radomiu! 🌿🌳
W ramach ogólnopolskiego programu edukacyjno-ekologicznego „Program z Pandą” 🐼, organizowanego przez WWF, uczniowie wzięli udział w wyjątkowej wyprawie do lasu 🌲.
👨‍🌾 Podczas wizyty dzieci uczestniczyły w oprowadzaniu z przewodnikiem – leśnikiem, który w ciekawy sposób opowiadał o pracy w lesie, ochronie przyrody 🌿 oraz życiu zwierząt 🐾. Dzięki temu uczniowie poszerzyli swoją wiedzę o środowisku naturalnym i jego znaczeniu 🌍.
🎯🌳 W trakcie wycieczki nie zabrakło również gier terenowych i zabaw integracyjnych, które sprzyjały współpracy 🤝 i aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu ☀️.
🔥 Na zakończenie odbyło się wspólne ognisko, podczas którego uczniowie mogli odpocząć i miło spędzić czas w gronie koleżanek i kolegów 🌭😊.
🌿✨ Wycieczka była nie tylko ciekawą formą nauki, ale także doskonałą okazją do integracji i kontaktu z naturą.
✍️ Paulina Kot, Ewa Kapusta, Katarzyna Kutera