Dzisiaj w naszej szkole gościł długo wyczekiwany przez wszystkich RKS Radomiak Radom! Cała szkoła zazieleniła się od klubowych barw, a na twarzach uczniów i nauczycieli przez cały dzień gościł uśmiech.
Wizyta była nagrodą w konkursie zorganizowanym przez klub, dlatego emocji i radości nie brakowało od samego rana! Cała szkoła zazieleniła się od klubowych barw, a na twarzach uczniów i nauczycieli przez cały dzień gościł uśmiech.
To było wyjątkowe wydarzenie pełne pozytywnych emocji, radości i prawdziwie sportowej atmosfery. Spotkanie z piłkarzami dostarczyło wszystkim mnóstwo niezapomnianych wrażeń i na długo pozostanie w naszej pamięci!
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.