Prelekcja profilaktyczna z policjantem
AktualnoĹci Prelekcja profilaktyczna z policjantem W ĹrodÄ 15.10.25 r. w klasach 4â8 odbyĹa siÄ prelekcja profilaktyczna z policjantem na temat bezpieczeĹstwa w Internecie, przemocy rĂłwieĹniczej i agresji, odpowiedzialnoĹci karnej nieletnich oraz zagroĹźeĹ zwiÄ zanych z substancjami psychoaktywnymi.Spotkanie przyczyniĹo siÄ do zwiÄkszenia ĹwiadomoĹci naszych uczniĂłw w zakresie ogĂłlnie rozumianego bezpieczeĹstwa.


