Spotkanie uczniów klas 4–8 z Rzecznikiem Praw Ucznia
3 czerwca uczniowie klas 4–8 uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez Rzecznika Praw Ucznia – Panią Agnieszkę Siczek.
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3. ZSP3 Radom.
3 czerwca uczniowie klas 4–8 uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez Rzecznika Praw Ucznia – Panią Agnieszkę Siczek.
Uczniowie klas I–III zakończyli realizację programu profilaktycznego PSSE w Radomiu „Nie pal przy mnie, proszę”
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Rajdzie Gombrowiczowskim, zwanym również Rajdem Kapeluszowym!
Uczniowie uczestniczyli w prelekcji prowadzonej przez przedstawiciela Kolei Mazowieckich dotyczącej bezpieczeństwa na terenach kolejowych.
Nasza szkoła wzięła udział w programie edukacyjnym WWF Polska dotyczącym ochrony środowiska i klimatu
W drugim semestrze uczniowie klasy 8 mieli okazję gościć przedstawicieli szkół ponadpodstawowych, którzy przybliżyli ofertę edukacyjną swoich placówek.
W dniach 18 – 22 maja nasza szkoła uczestniczyła w Tygodniu Europejskim, dzięki czemu ucznuiowie mogli poszerzyć horyzonty, przełamać stereotypy i pozwalić poczuć się świadomymi obywatelami Europy.
Dzisiaj w naszej szkole gościł długo wyczekiwany przez wszystkich RKS Radomiak Radom! Cała szkoła zazieleniła się od klubowych barw, a na twarzach uczniów i nauczycieli przez cały dzień gościł uśmiech.
Uczniowie klas 4b i 5b na wycieczce do Nadleśnictwa w Radomiu!
W ramach ogólnopolskiego programu edukacyjno-ekologicznego „Program z Pandą” , organizowanego przez WWF, uczniowie wzięli udział w wyjątkowej wyprawie do lasu .
Akademia z okazji uchalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole miała wyjątkowo uroczysty i podniosły charakter.