Aktualności

     Nasze Przedszkole wzięło udział w „Konkursie popularyzującym wiedzę o gospodarce o obiegu zamkniętym Ekocyrkularni”. Przedszkolaki uczestniczą w zajęciach dot. ekologii oraz biorą udział w różnych akcjach i projektach ekologicznych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z prezentacją, która przedstawia działania realizowane przez dzieci i nauczycieli w naszej placówce.

Wyniki konkursu "Eko - zabawka"

     W dniu 22 kwietnia 2022r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu wewnątrzprzedszkolnego oraz międzyprzedszkolnego „Eko-zabawka”. Zadaniem konkursowym było wykonanie zabawki z materiałów wtórnych. Otrzymaliśmy wiele prac i byliśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości! Przybyły do nas świetne zabawki 🙂 Serdecznie dziękujemy za udział dzieciom oraz rodzicom/nauczycielom pod których okiem powstały fantastyczne prace! Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów oraz zdjęciami zamieszczonymi w zakładce „Galeria”. W celu odbioru nagród, prosimy o kontakt pod nr tel. 501-344-419.

Szanowni Państwo!

W związku ze zmianą zasad epidemicznych związanych z COVID-19 Główny Inspektor Sanitarny we współpracy z Ministrem Edukacji i Nauki oraz Ministrem Zdrowia wydał nowe Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 31 marca 2022 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

    Szanowni Państwo!

W związku z odnotowywanymi w województwie mazowieckim przypadkami wścieklizny wśród zwierząt wolno żyjących (m.in. lisów, nietoperzy, saren itp.) oraz domowych (np. kotów) zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności w kontaktach ze zwierzętami. 

List Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia w sprawie szczepień dzieci w wieku 5 – 11 lat

Wytyczne przeciwepidemiczne

      Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego dla przedszkoli.

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Radomiu