Aktualności

RAZEM DLA GABRYSI!

Zapraszamy całą społeczność szkolną i przedszkolną do udziału w festynie charytatywnym dla Gabrysi, uczennicy naszej szkoły. 

Drodzy Rodzice!
Po raz drugi rozpoczynamy akcję zbierania Talenciaków
Kupujcie w Lidlu, odbierajcie Talenciaki, przynoście do szkoły, a następnie wrzucajcie do specjalnych skrzynek,
które pojawiają się przy wejściu do szkoły lub przekażcie je wychowawcy.
Można również odwiedzić stronę naszej szkoły na: https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040018508
i samodzielnie wpisać kody z Talenciaków.
Liczymy na Was❗

Nasze Przedszkole wzięło udział w „Konkursie popularyzującym wiedzę o gospodarce o obiegu zamkniętym Ekocyrkularni”. Przedszkolaki uczestniczą w zajęciach dot. ekologii oraz biorą udział w różnych akcjach i projektach ekologicznych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z prezentacją, która przedstawia działania realizowane przez dzieci i nauczycieli w naszej placówce.

Szanowni Państwo!

W związku ze zmianą zasad epidemicznych związanych z COVID-19 Główny Inspektor Sanitarny we współpracy z Ministrem Edukacji i Nauki oraz Ministrem Zdrowia wydał nowe Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 31 marca 2022 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Szanowni Państwo!

W związku z odnotowywanymi w województwie mazowieckim przypadkami wścieklizny wśród zwierząt wolno żyjących (m.in. lisów, nietoperzy, saren itp.) oraz domowych (np. kotów) zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności w kontaktach ze zwierzętami. 

      Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi wytycznymi przeciwepidemicznymi
Głównego Inspektoratu Sanitarnego dla przedszkoli.

Przedszkole Publiczne Nr 20 w Radomiu