OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

w klasach 1-3:

Aneta Bukalska

Adrianna Gwarek

SAMORZĄD UCZNIOWSKI w 2022/2023 roku:

Przewodnicząca szkoły – Dominika Bielawska z klasy 8ai

Zastępca przewodniczącej szkoły – Lena Wólczyńska z klasy 4a

Skarbnik szkoły – Zuzia Warmiak z klasy 4a

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok 2022/23

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. W poniedziałek uczniowie naszej szkoły świętowali ten przemiły dzień. Z tej okazji Samorząd Szkolny przygotował dla swoich kolegów i koleżanek uśmiechnięty prezencik oraz quiz związany z życzliwością. Mamy nadzieję, że życzliwość w naszej szkole będzie trwała nie tylko tego jednego dnia.

ŚWIATOWY DZIEŃ JABŁKA

Dnia 28 września obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Jabłka. Celem przeprowadzonej akcji prozdrowotnej było zachęcanie uczniów do spożywania jabłek, jako źródła witamin oraz wyrabianie nawyku zdrowego odżywiania. Z tej okazji Samorząd Uczniowski naszej szkoły przygotował zadania, których tematem przewodnim było jabłko. Dla każdego uczestnika czekały nagrody związane z tym przepysznym owocem. Po zabawie nadeszła pora na poczęstunek (w roli głównej – jabłko). Został on przygotowany dzięki zaangażowaniu rodziców naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu poczęstunku. Wszystko znikało ze stołów w ekspresowym tempie.

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Radomiu ul. Długojowska 6