OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

Magdalena Ślifirczyk

Małgorzata Bachorska

Flawia Bilewska

Samorząd Uczniowski w 2021/2022 roku:

Przewodnicząca szkoły:  Olga Czyż kl. VIIa/i

Nazywam się Olga Czyż. Mam 12 lat i jestem uczennicą klasy 7a/i w PSP nr 10 w Radomiu. Od 3 lat chodzę do naszej szkoły. W ubiegłym roku szkolnym również pełniłam funkcję przewodniczącej szkoły. W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną nie mogłam wówczas realizować zamierzonych celów. Angażuję się w wydarzenia organizowane przez szkołę oraz jestem wolontariuszką. Moim głównym zainteresowaniem jest sport, z którym wiążę swoją przyszłość. Od prawie dwóch lat trenuję pięciobój nowoczesny. W wolnych chwilach zajmuję się swoim psem, którego uwielbiam.

zastępca przewodniczącej szkoły: Wiktoria Mazur – kl. IVa

Interesuję się muzyką i śpiewam od czterech lat. Bardzo lubię także tańczyć, podróżować oraz zajmować się zwierzętami. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest matematyka. Chętnie pomagam osobom, które są w potrzebie. Jestem sumienna w wykonywaniu swoich obowiązków, ale również otwarta na różne pomysły i rady ze strony inny.

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Radomiu ul. Długojowska 6